אתרי אינטרנט למכירה | site2you אתרים למכירה

אתרי אינטרנט למכירה

כל בעל עסק שרוצה להישאר בעניינים ולמתג, לקדם ולמנף את עצמו נדרש לרכוש אתר אינטרנט.  יחד עם זאת, בחירתם של אתרי אינטרנט למכירה מורכבת ממספר שיקולים בסיסיים, הכוללים את  התאמת האתר לצרכי העסק, פרסומו וקידומו, ועלויות רכישתו. לשיקולים אלו דקו אתרים נותנת מענה מקיף באופן מלא ומשתלם במיוחד בעזרת שירותי אתרים למכירה.

התאמת אתרים למכירה לצרכי העסק

לקוחות דקו אתרים יכולים מלבחור בסוג האתר המתאים להם, בין אם מדובר באתר תדמית, אתר מסר ומכירות, אתר רב תכליתי או דף נחיתה. כמו כן, החברה מספקת מגוון גדול של אתרי אינטרנט למכירה בכל תחום עיסוק, כדוגמת אתר למלונות, הנעלה, נדל"ן ותיווך, נסיעות, שיפוצים, מרפאת שיניים, עורכי דין, מכוני יופי, מוסכים, השכרת רכב ועוד מגוון תחומים נוספים. מעבר לכך,בדקו פועלים על מנת לספק לכל לקוח פתרון מדויק עבור כל צורך ובכל תחום הקשור לבניית, עיצוב וקידום אתרים.

פרסום וקידום האתר ברשת

האתרים של דקו כוללים אופטימיזציה והתאמה מלאה למנועי החיפוש עבור כל סוג של דפדפן ומכשיר סלולארי. האמצעים כוללים גם אפשרויות מגוונות של קידום, שיווק ופרסום האתר ברשת ובמדיות החברתיות. כל זאת, לאור מחזון החברה לספק ללקוחותיה אתרים איכותיים ומרשימים, ולהביאם לדירוג כמה שיותר גבוה בתוצאות מנוע החיפוש של גוגל.

עלויות רכישת אתר באינטרנט

עם דקו אתרים כל לקוח יכול לבחור במסלול המתאים לו, וזאת במחירים אטרקטיביים במיוחד שמתאימים לכל תקציב עסקי. כך לדוגמא, מסלול מלא כולל כתובת דומיין אישית לאתר בעלות של כ- 2500 ₪, ואילו מסלול מוזל כולל אתר בעל סאב דומיין באתר של דקו בעלות מינימלית של 500 ₪ בלבד.

אפשרויות עיצוב ועריכה

לדקו אתרים יש ניסיון עשיר המגובה בצוות מקצועי בעל מומחיות בעיצוב ובניית אתרים, קידומם וכתיבת תכנים. לרשות הלקוחות עומדות מגוון אפשרויות עריכת אתר שהינן פשוטות וקלות לשימוש, וכוללות שפע בלתי נדלה אופציות עיצוב. להלן מספר דוגמאות:

  • שלל לחצנים– ביניהם לחצני סמלים, ברירת מחדל ולחצנים במגוון צבעים.
  • קישורים מיוחדים- כמו קישור עם סוגריים, קישור מתהפך, קישור עם קו תחתון או עליון, מאוזן או אלכסוני.
  • בחירת מיקום התמונה בתוך או לצד הטקסט, בין אם בצד ימין, שמאל או במרכז, וכן אפשרות להוספת שורה בתחתית התמונה.